• 0048 600 816 425

Pomoc biurowa na pół etatu

Firma Logis Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, w związku z dynamicznym rozwojem, potrzebuje osoby na stanowisko Pomocy biurowej na pół etatu. Dzięki wieloletnim staraniom, możemy się poszczycić dużymi osiągnięciami na rynku delegowania pracowników na zachód, jak i wsparcia kadrowego na terenie Polski, w ostatnim czasie, poszerzyliśmy swoją ofertę o pracowników z Ukrainy.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wspieranie biura w codziennych obowiązkach jaki i przejmie część obowiązków, które będzie wykonywała samodzielnie.
Do obowiązków takiej osoby będzie należało:

  • Wsparcie procesów zatrudnienia pracowników z Ukrainy,
  • Sporadyczny kontakt z klientem biznesowym w języku niemieckim,
  • Wsparcie działu kadr, rekrutacji oraz marketingu (w zależności od bieżących potrzeb),
  • Pilnowanie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentacji między działami,
  • Wyjazdy służbowe na terenie powiatu wrocławskiego.

Wymagamy:

  • Chęci do pracy i rozwoju,
  • Znajomości języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B wraz z praktyką.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności,
  • Umowę zlecenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczne godziny pracy (dopasowane do możliwości kandydata),
  • Uczciwe wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę.

Do aplikacji prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst

Interesuje Cię ta oferta ?

Wypełnij poniższy formularz i prześlij nam aplikację.

Wybierz pliki
Size limit for each file is 20.0 MB
    captcha